DATA – środa, 14 listopada 2018 r., godz. 17.30

MIEJSCE – Teatr Miejski w Inowrocławiu, pl. Klasztorny 2

BILETY – w cenie 70-90 zł – wkrótce do nabycia:
- Kujawskie Centrum Kultury (ul. Jana Kilińskiego 16, tel. 52 357 58 67),
- sklep muzyczny „Forte” (ul. Królowej Jadwigi 2, tel. 602 524 964),
- www.KupBilecik.pl 

Organizator: Impresariat Teatralny – tel. 600 446 659, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

OBSADA
Maria Pakulnis
Marta Wierzbicka
Katarzyna Zielińska / Katarzyna Ankudowicz
Jan Jankowski
Grzegorz Pawlak
Marcin Troński
Wojciech Wysocki
Bartosz Obuchowicz

 

plakat

 

    Jeśli w znanym porzekadle „Stara miłość nie rdzewieje“ jest odrobina prawdy, to francuska komedia „Kochanie, wróciłem” najlepiej tego dowodzi. Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, wyluzowanego dorosłego syna, ale co ciekawe - w jej życie ponownie wkracza były mąż – skruszony i pełen dobrej woli do pojednania... prawie za każdą cenę.
    Ale... syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko główną bohaterkę, o czym, oczywiście Severine nie wie, ale wie były mąż.
    Trochę skomplikowane? Tak, a to jeszcze nie wszystkie zawiłe sytuacje, które rozbawią widza do łez. Na koniec wszystko jednak się wyjaśni i zakończy happy endem, jak to w komediach bywa...