2019-07-12 Electric Light Orchestra & Phil Bates w Teatrze Letnim

    W niedzielę, 10 marca 2019 roku, mieszkańcy, a w szczególności panie, bawiły się na koncercie Sławomira, który wystąpił w hali widowiskowo-sportowej z okazji Dnia Kobiet.

    Sławomir, gwiazda rock polo, to jedna z szeroko komentowanych postaci na polskiej scenie muzycznej. Nie da się jednak ukryć, że jego piosenki szybko wskoczyły na szczyty list przebojów, a liczbą odtworzeń w serwisie YouTube zdetronizował Zenka Martyniuka.
Spragnieni dobrej zabawy fani bawili się przy wpadających w ucho melodiach, połączonych z tekstami, będącymi swoistego rodzaju grą słowną. Nie zabrakło oczywiście wielkiego hit „Miłość w Zakopanem”, piosenki do której teledysk w w serwisie YouTube.com obejrzano już ponad 190 mln razy. Pojawiły się też takie kawałki jak „Megiera” oraz „Ty mała znów zarosłaś”. Zaskoczeniem, dla osób znających Sławomira tylko z radia, były wykonywane przez niego covery. Aktor i piosenkarz w jednym zaśpiewał m.in. „Jak minął dzień?” Krzysztofa Krawczyka, „Rycz, Mała Rycz” grupy Vox, fasolkowe przeboje o szczotce, paście, bziku, „Puszek Okruszek” Natalii Kukulskiej i „We are the champions” z repertuaru grupy Queen. Okolicznościowy koncert był również okazją do wykonania pamiątkowych fotografii w imprezowej fotobudce. Po koncercie Sławomir wraz z żoną Kajrą, która towarzyszy wykonawcy również na scenie, długo rozdawał autografy oraz chętnie fotografował się z miłośnikami jego twórczości.

    

 

2019-03-10 slawomir baner